עיר הבירה: פסטיבל הבירה אשקלון

הבירות שישתתפו

מעל ל 150 סוגי בירה מרחבי הגלובוס הופעות חיות של אמנים מהשורה הראשונה בארץ הרכבים אלקטרוניים מהארץ ומהעולם אקססוריז ואוכל שבא טוב עם בירה

אלכסנדר
מבשלת אלכסנדר הוקמה ב 20.08.2008 בעמק חפר, ליד נחל אלכסנדר עם מטרה ברורה –
יצירת בירה ישראלית מעולה!
בירבאזאר
בירבזאר, במילה אחת. 
התחלנו את הדרך שלנו בעולם בירות הבוטיק הישראליות בשנת 2013, 
שנת 2014 הוקם סניף שוק מחנה יהודה האגדי המוכר בזכות אווירת השוק המיוחדת, סניף שכל ירושלמי מכיר וכל תייר שמבקר באשקלון מגיע לראות על מה המהומה.
חתול שמן
שפירא חיטה
ג'מס
האטצ'
השם האצ' נובע מהמילה ''לבקוע'', חגיגת רגע היצירה של רעיון חדש. ברוח זאת אנו מציעים את הבירות היצרתיות ביותר בעיר.
בהינדי
הגיבור
מבשלת הגיבור שהוקמה ב 2012 בכפר תבור ועברה לכרמיאל ב 2017 הוקמה מתוך אהבה לבירה ולתרבות הקראפט שסביבה. תרבות של חופש, חברותא, יזמות ועזרה לזולת.  בגיבור מאמינים שלכל אחת ואחד מאיתנו יש את המקום שלו והבירה שלו. וגם אם לא מצאת את הבירה שלך אנחנו נמשיך לעזור לך לחפש.. כי גיבור בלי בירה זה כמו כל גיבור.
מלכה
נגב
לה שופ
הוגרדן
בירה הוגרדן היא בירה בלגית מעורפלת ובהירה הודות לשימוש בכוסברה וקליפות תפוז הוגרדן עשירה מאוד בטעם חמצמץ-מתוק וסיומת עדינה ומרעננת הוגרדן היא הבירה המוערכת ביותר בסגנונה בעולם.
בלאק ג'אק
לף
המתכונים המיוחדים לייצור בירות Leffe (מקור השם של נהר בבלגיה) התגלו במנזר בבלגיה כבר בשנת 1240.
באותם ימים, כאשר המגפה הגדולה הפכה את המים למסוכנים לשתייה, הבירה שלנו לא הייתה רק תענוג. שיטת הבישול של Leffe הפכה אותה למצרך חיוני לציבור: טהורה, מזינה וכמובן טעימה. Leffe  של ימינו עשויה בדיוק מאותם הרכיבים ואותו המתכון שהומצא בשנת 1240. 
שפירא סטאוט
דודה ש'ך
סטלה ארטואה

בירה סטלה ארטואה היא בירת לאגר סופר פרימיום בהירה וצלולה, הניחנת במתיקות ייחודית וסיומת של מרירות עדינה. בירה סטלה מבושלת במבשלת ארטואה, שהחלה לייצר כבר בשנת 1366 ונחשבת לאחת ממבשלות הבירה הוותיקות והאיכותיות בבלגיה. כיום היא הבירה הבלגית הנמכרת ביותר בעולם. 

 

 
לופולוס

מתוך חווה ציורית ,השוכנת בלב הרי ההארדן הבלגים, לצד נהרות רעננים ונופים ירוקים אנו מייצרים את הבירה שלנו, בעלת טעם מיוחד אך עם זאת מסורתי ושורשי.
הרעיון, וכך גם ההשראה לפיתוח המותג החדש נבעו מסיפורי עם קדומים על זאבים שהגיעו מסלובניה, מדינה שידועה בגידול כשות משובח, שמהווה חלק מרכזי במתכון הבירה, אשר היו מסתובבים וחיים בהרים.
שם הבירה מגיע מלטינית, שפירושו "זאב קטן וצנוע", כך גם נקרא צמח הכשות המסורתי.

 

צאנג
שפירא IPA
הסיפור שלנו הוא על שני אחים ובירה אחת. הוא קורה באשקלון. הוא מתחיל במטבח ביתי, עם קערות פלסטיק וצינורות מאולתרים, ונגמר במבשלה מאובזרת עם הציוד המתקדם ביותר בעולם. באמצע היו לנו כמה מדליות בתחרות מבשלות ביתיות, התמחות ארוכה בארה"ב, והמון תשוקה. עכשיו יש לנו מבשלה ויש לנו בירה. בירה שפירא.
בירה עשר
רונן
דארק מאטר
עמק האלה
קרלסברג
שפירא בהירה
טובורג
קירין איצ'יבן
ויינשטפן
גאלאגר
בלאנק 1664
גינס
שפירא ג'ק
שפירא לאגר
קסטיל רוז'
גיבורי על
ליפמנס
מרדסו
צ'רי שוף
בלו מון
מיקלר בלואו אאוט
לונדון פרייד
בקס
פרנסיסקאנר
הרצל
לוונבראו רד
רכישת כרטיסים
לוח זמנים
איך מגיעים
על הפסטיבל